دیجیتال تهران اکرام

نمایشگر دیجیتال سینو در ماشین اسپارک

یکی از توانایی های نمایشگر دیجیتال سینو کنترل ماشین اسپارک است با نصب نمایشگر دیجیتال سینو روی دستگاه اسپارک علاوه برنمایش میزان جابجایی برحسب میکرون , نمایشگر در پایان عملیات ماشین کاری دستگاه را خاموش می نماید .

ادامه مطلب...
فیلم نمایشگر دیجیتال آتک سنسور

 فیلم فارسی نمایشگر دیجیتال Ateksensor ADR10

نمایشگر دیجیتال ADR10 از شرکت آتک سنسور توانمند ترین نمایشگر موجود در ایران است این نمایشگر که بصورت دو محور ADR10-2 و سه محور ADR10-3 و چهار محور ADFR10-4 عرضه می گردد دارای توانمندی های گوناگون است که بخشی از آن در این فیلم تشریح شده است .

ادامه مطلب...
نصب نمایشگر دیجیتال

ده نکته مهم در مورد نمایشگر دیجیتال

نمایشگر های دیجیتال با توجه به کارایی و آپشن هایشان در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می گردد . فارغ از ابعاد و کارایی ها نکات مشترکی وجود دارد که لازم است در هنگام نصب رعایت شود .

ادامه مطلب...
نمایشگر آنالوگ 0-20 mA

 مشخصات فنی نمایشگر با ورودی آنالوگ EPA100

نمایشگر دیجیتال EPA100 یک نمایشگر قدرتمند و کارا با ورودی آنالوگ است این نمایشگر قابل اتصال به انواع ترنسدیوسر ها با خروجی آنالوگ بوده و مقادیر خروجی سنسور را پروسس کرده و نمایش می دهد همچنین می تواند با رله های خروجی خود دستگاه را کنترل نماید .

ادامه مطلب...
اطلاعات برقی نمایشگر آنالوگ

مشخصات فنی نمایشگر آنالوگ EPA100

نمایشگر EPA100 یک نمایشگر دیجیتال قدرتمند و کارا با ورودی آنالوگ است این نمایشگر می تواند به انواع ترنسدیوسر ها با خروجی آنالوگ متصل شده و مقادیر خروجی آنها را پروسس کرده و نمایش دهد.

ادامه مطلب...
مرکز قطعه کار

نمایشگر دیجیتال – پیدا کردن وسط قطعه کار

یکی از توانایی های نمایشگر دیجیتال ADR10 شرکت آتک سنسور پیدا کردن وسط قطعه کار است . فرض کنید قطعه کاری دارید و میخواهید مرکز آن راپیدا کنید , به کمک این نمایشگر و بدون انجام هیچ محاسبه ای می توانید این کار را انجام دهید . به کمک این نمایشگر می توانید وسط یک خط , یک دایره و یا یک مستطیل را پیدا کنید .

ادامه مطلب...
دیجیتال اسپارک

تنظیم رله خروجی نمایشگر دیجیتال برای اسپارک

همانطور که می دانید نماشگرهای شرکت آتک سنسور ( بصورت آپشن ) دارای رله خروجی هستند . در ماشین اسپارک این رله طوری تنظیم می شود که ماشین را در انتهای عملیات ماشین کاری متوقف سازد فیلم زیر نحوه تنظیم پارامترها شرح داده است .

 

ادامه مطلب...
نمایشگر دیجیتال سینو

دیجیتال ریدات SINO

مشخصات عمومی نمایشگرهای دیجیتال سینو 

شرکت sino  بهترین تولید کننده خط کش دیجیتال و نمایشگر دیجیتال در کشور چین است محصولات این شرکت به بسیاری از کشورها صادر می گردد . محصولاتی که در سالهای اخیر از چین وارد ایران شده اند اکثر مجهز به این مارک از تجهیزات دیجیتال هستند .

ادامه مطلب...
نمایشگر دیجیتال تک محور

نمایشگر دیجیتال یک محور

فیلم معرفی نمایشگر دیجیتال ALC77 مناسب اتصال به یک خط کش دیجیتال یا یک روتاری انکودر است و دارای دو رله خروجی است که جهت کنترل ماشین مورد استفاده قرار می گیرد . فرکانس ورودی این نمایشگر 600 کیلو هرتز است .

 

ادامه مطلب...
نمایشگر دیجیتال Ateksensor

نمایشگر دیجیتال آتک سنسور

فیلم معرفی نمایشگر های  آتک سنسور را ملاحظه می فرمایید .این نمایشگر ها علاوه برنمایش مقدار جابجایی بر حسب میکرون می توانند محاسباتی را انجام دهند که باعث سرعت و دقت درعملیات ماشین کاری می گردد . بخشی از این قابلیتها در فیلم زیر توضیح داده شده .

ادامه مطلب...
نمایشگر دیجیتال DRO

دیجیتال ریدات
 

نمایشگر دیجیتال یا DRO وسیله ای است که سیگنال های الکتریکی خارج شده از خط کش دیجیتال Linear encoder و یا روتاری انکودر Rotary encoder را دریافت نموده و با اعمال ضرایبی نمایش می دهد . همچنین نمایشگرهای دومحور و بالاتر می توانند اعداد حاصل از محورها را ترکیب و با انجام محاسباتی اپراتور را یاری نمایند .

ادامه مطلب...

تنظیم پارامترهای مربوط به رله نمایشگر EPA300

همانطور که می دانید بسیاری از نمایشگرهای شرکت آتک سنسور دارای رله خروجی هستند . این رله ها با توجه به موقعت سنسور و شرایطی که

توسط پارامترها معین می شود تحریک شده و ماشین را کنترل می کند.

ادامه مطلب...