دیجیتال تراش  تبریز

تراش تبریزTN50D

دستگاه تراش تبریز ساخت ایران و شهر زیبای تبریز با کارگیر یا سنتر 500 میلیمتر و طولهای یک متر , 1.5 متر و دو متر تولید می گردد دستگاه تراشی خوشدست و کارا و بسیار دوست داشتنی و بسیار فراوان در ایران . برخی از ماشینهای

ادامه مطلب...
دستگاه تراش TN71

تراش تبریز  TN71B

دستگاه تراش تبریز  TN71  دارای سنتر 710 میلیمتر است . در طولهای دو , سه و چهار متر تولید می گردد . ساخت ایران بسیار خوشدست و کارا است و در نوع خود فراوان ترین دستگاه در بازار است.

ادامه مطلب...
تراش تبریز TN71

تراش تبریز TN71D

تراش تبریز TN71 دارای سنتر 71 سانت و عبارت D نشانگر این است که دستگاه مجهز به سیستم دیجیتال است . در طولهای دو , سه و چهار متر تولید می گردد . ( البته اگر دستگاه شما خط کش دیجیتال ندارد براحتی می توانید روی آن نصب کنید ) .

ادامه مطلب...
تنظیم کلاج تراش تبریز tn50

تنظيم كلاچ دستگاه تراش تبریز

دسترسی به این کلاج ها و مهره تنظیم از طریق درپوش پشت دستگاه ( شکل زیر ) ممکن خواهد شد .این کلاج ها در کارخانه تنظیم شده و تا مدتها نیاز به تنظیم ندارد .

ادامه مطلب...

تعمیر دستگاه تراشکاری

دستگاه تراش TN50 یک از فراوان ترین دستگاههای تراشکاری در ایران می باشد و طرفداران زیادی دارد .دستگاه تراش تبریز دارای قسمتهای مختلفی است که هر قسمت به نوبه خود نیاز به تعمیر دارد .

ادامه مطلب...
فرز هکرد fu 315/400

تعمیر فرز هکرت fu315

فرز هکرت fu315     یکی از فرزهای خوش دست موجود در بازار ایران است این فرز خوش دست از جمله فرزهای پیچیده بازار از نظر سیستمهای برقی و مکانیکی است . استفاده از یک تابلو برق با قطعات بسیار زیاد ( البته برای یک فرز کوچک ) و یک سیستم مکانیکی با چندین موتور سه فازه و بیش از هشت کوپلینگ ( کلاج ) برقی , یک ماشین خوش دست و کارا اما با تعمیرات زیاد و سخت را در پی دارد .

ادامه مطلب...

تعمیر گیربکس درل رادیال

در فیلم زیر نکاتی در ارتباط با تعمیر گیربکس اصلی درل رادیال بیان میگردد .امید است با بکار گیری آن بتوانید بخشی از هزینه های مربوط به تعمیرات و توقف ماشین را صرفه جویی نمایید.

ادامه مطلب...
تعمیر گیربکس کاراسل

در این مقاله سعی داریم بطور دقیق تر این دستگاه را بررسی نموده و نکاتی را در ارتباط با تعمیر این ماشین ارائه نماییم . همانطور که می دانید کاروسل نوعی از دستگاه تراش است . ترکیب آن کمی با دستگاه تراش های معمولی تفاوت دارد .به همین سبب به آن دستگاه تراش عمودی نیز می گویند .

ادامه مطلب...
تعمیر گیربکس کاراسل

تعمیرسپورت کاراسل  بدون شناخت انواع سیستمهای حرکتی سپورت مقدور نخواهد بود  پس ابتدا سعی می کنیم سیستم های مرسوم را شرح دهیم. اگر چه شرح تمامی عیوب مقدور نیست لیکن شما می توانید سوالات یا نظرات خود را در بخش نظرات ارائه نمایید .

ادامه مطلب...

روغن کاری دستگاه تراش تبریز

روغن کاری دستگاه تراش تبریز TN50 با توجه به چک لیست زیر قابل اجراست . عدم روغن کاری و یا به تاخیر انداختن روغن کاری می تواند خسارت زیادی برجا بگذارد .همچنین در دراز مدت باعت کاهش دقت ماشین می گردد.

ادامه مطلب...

خط کش اهمی

خط کش اهمی ateksensor

خط کش اهمی  Ateksensor

 
 

انکدرهای شرکت آتک سنسور

 
 

خط کش دیجیتال SINO