رفرنس انکدر خطی

 پیدا کردن reference خط کش دیجیتال

همانطور که می دانید رفرنس یک نقطه فیزیکی با جای ثابت بر روی خط کش دیجیتال است . نقطه رفرنس در ارتباط با سیگنال Z است و در فیلم زیر چگونگی پیداکردن نقطه رفرنس با نمایشگر ADR10 شرح داده شده است .

 

ادامه مطلب...
خط کش دیجیتال سینو

سوالات متداول در مورد خط کش دیجیتال سینو

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با خط کش های دیجیتال سینو  SINOدسته بندی و مطرح گردیده است . شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید .

ادامه مطلب...

خط کش دیجیتال مقاوم در مقابل آلودگی ، آب ، گردو خاک

این خط کش دیجیتال در مقابل آب و گرد و خاک و آلودگی ها بسیار مقاوم است و نیاز به تمیز کردن ندارد . بعبارت دیگر دارای IP67 است که نشانگر میزان مقاومت آن در مقابل آب و گرد و غبار است .( بسیاری از خط کش ها دارای IP54 هستند ).

ادامه مطلب...
کابل خط کش سینو

کابل خط کش دیجیتال آتک سنسور

کابل خط کش های دیجیتال شرکت آتک سنسور  بطور معمول سه متر است ( بجز خط کش MLS130 که حدود سی سانت است ) و معمولا برای اکثر کاربردها مناسب است.
ادامه مطلب...

خط کش دیجیتال MLC320 – کد گذاری

نحوه کد گذاری خط کش Ateksensor- MLC320 بشکل زیر می باشد . هر قسمت از کد یکی از پارامترهای خطکش را مشخص می کند . بنابراین نوشتن کد بطور کامل در درخواست خط کش ضروری است .

شرکت آتک سنسور ترکیه

Ateksensor- MLC320 B2 05 HPL 6 3M S 200MM

خط کش فوق ساخت شرکت Ateksensor ترکیه است.

ادامه مطلب...

در فیلم زیر خط کش دیجیتال معرفی گردیده و مزایای کاربرد آن در صنعت شمرده شده است . استفاده از خط کش دیجیتال علاوه بر اینکه  کیفیت و سرعت را افزایش می دهد سبب کاهش ضایعات شده و هزینه ها را کاهش می دهد
ادامه مطلب...

تعمیر خط کش دیجیتال سینو SINO

یکی از فعالیتهای مجموعه ما تعمیر خط کش دیجیتال است متاسفانه ما شاهد این هستیم که اکثر  خط کش هایی که جهت تعمیر آورده می شود بر اثر یک سهل انگاری ساده آسیب دیده که در اغلب موارد قابل پیشگیری است . 

ادامه مطلب...
کابل خط کش سینو

کابل خط کش دیجیتال

کابل خط کش های دیجیتال سینو Linear encoder بطور معمول سه متر است که معمولا برای اکثر کاربردها مناسب است.

چنانچه به خط کش دیجیتال با کابل بیشتر از سه متر نیاز داشته باشید می توانید بروشهای زیر عمل کنید.

ادامه مطلب...

شرکت آتک سنسور Ateksensor 

شرکت آتک سنسور ترکیه در سال 2002 تاسیس گردید .این شرکت از پیشگامان بازار سنسورهای  موقعیت و کنترل کننده های مربوطه بوده است . تمام سنسورهای این شرکت در کشور ترکیه و بیش از 60 کشور جهان برای اندازه گیری حرکتهای خطی و دایره ای انواع ماشین آلات بکار گرفته می شود .
ادامه مطلب...

انکدر خطی اسکرا ISKRA TGM111

خط کش اسکرا که ساخت کشور یوگسلاوی می باشد از خط کش هایی است که در ایران به فراوانی یافت می شود این خط کش ها قبل از ظهور خط کش SINO  و یا  ATEKSENSOR  و یا دیگر خط کش های چینی در ایران استفاده می شد

ادامه مطلب...

شرکت سینو چین

شرکت سینو چین در سال 2002  تاسیس گردید این شرکت تولید کننده خط کش دیجیتال نوری ، نمایشگر دیجیتال ، کنترولر CNC و ماشین CNC است . سینو یک شرکت غیر دولتی با تکنولوژی بالا و متخصص تولید تجهیزات سی ان سی است .

ادامه مطلب...